Posted in Աշխատակարգ

Աշխատակարգ 07.02-11.02.2022

Ուսումնական նախագծեր՝  «Թումանյանական օրեր»

Ուսումնական նյութեր՝

Լեզվագործունեություն`
Հայոց լեզու (գիրք-տետր)
Բառակազմություն, նախադասության տեսակները, կետադրական նշաններ

Ընթերցանություն՝
«Ձախորդ Փանոսի հեքիաթը» Հ. Թումանյան

Աշխատանք տեքստի հետ, անհասկանալի բառերի բացատրոությունը գտնել օնլայն բառարանում, քննարկել ստեղծագործությունը, ապա գրավոր պատասխանել հարցերին

Մաթեմատիկա՝ (եռանիշ, քառանիշ թվերի կազմություն, գումարում, հանում, բազմապատկաման աղյուսակ)
7.01.2022, 9.02.2022, 10.02.2022, 11.02.2022

Ես և շրջակա աշխարհը՝ կենդանիների ձմեռում

Ռուսերեն՝   Էլինա Սիմոնյան բլոգ

Անգլերեն ՝  Վալենտինա Թումանյանի բլոգ

Երաժշտություն՝  Սեդա Թևանյանի բլոգ

Կերպարվեստ՝ Անուշ Դավթյանի բլոգ (ընտրությամբ գործունեություն)

Մարմնամարզություն՝ Ռոզա Գսպոյանի բլոգ (ընտրությամբ գործունեություն)

Շախմատ՝ Առնոլդ Միքայելյանի բլոգ

Բանավոր մաթեմատիկա՝ Լուսինե Պետրոսյանի, Մարիամ ԽաչատրյանիՔրիստինե Հովսեփյանի բլոգ (ընտրությամբ գործունեություն)

Երկարացված օր՝ Շողիկ Սահակյան բլոգ

Երկուշաբթի

  • Սովորողների դիմավորում, ջերմաչափում, ձեռքերի ախտահանում (08:45-09:00)
  • Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք (09:00-09:15)
  • Մաթեմատիկա (գումարում, հանում եռանիշ, քառանիշ թվերով, բազմապատկման, բաժանման աղյուսակներ, խնդիրների կազմում, լուծում) (09:20-10:05)
  • Ընթերցանություն (10:10-10:55)
  • Ընդմիջում (10:55-11:10)
  • Հեծանվավարություն, մարզական խաղեր (11:10-11:55)
  • Ընտրությամբ գործունեություն(12:00-12:45)
  • Ռուսերեն (12:50-13:35)

Երեքշաբթի

  • Սովորողների դիմավորում, ջերմաչափում, ձեռքերի ախտահանում (08:45-09:00)
  • Լողուսուցում ծածկած լողավազանում (09:00-09:45)
  • Հայոց լեզու (լեզվագործունեություն) (10:10-10:55)
  • Ընդմիջում (10:55-11:10)
  • Ես և շրջակա աշխարհը (ձմեռող կենդանիներ) (11:10-11:55)
  • Երաժշտություն(12:00-12:45)
  • Տեխնոլոգիա (տիկնիկագործություն) (12:50-13:35)

Չորեքշաբթի

  • Սովորողների դիմավորում, ջերմաչափում, ձեռքերի ախտահանում (08:45-09:00)
  • Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք (09:00-09:15)
  • Մաթեմատիկա (գումարում, հանում եռանիշ, քառանիշ թվերով, բազմապատկման, բաժանման աղյուսակներ, խնդիրների կազմում, լուծում) (09:20-10:05)
  • Ընթերցանություն (10:10-10:55)
  • Ընդմիջում (10:55-11:10)
  • Կերպարվեստ (11:10-11:55)
  • Անգլերեն (12:00-12:45)
  • Ընտրությամբ գործունեություն(12:50-13:35)

Հինգշաբթի

  • Սովորողների դիմավորում, ջերմաչափում, ձեռքերի ախտահանում (08:45-09:00)
  • Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք (09:00-09:15)
  • Երաժշտություն (09:20-10:05)
  • Հայոց լեզու (լեզվագործունեություն) (10:10-10:55)
  • Ընդմիջում (10:55-11:10)
  • Ռուսերեն (11:10-11:55)
  • Մաթեմատիկա (գումարում, հանում եռանիշ, քառանիշ թվերով, բազմապատկման, բաժանման աղյուսակներ, խնդիրների կազմում, լուծում) (12:00-12:45)
  • Ես և շրջակա աշխարհը (ձմեռող կենդանիներ) (12:50-13:35)

Ուրբաթ

  • Սովորողների դիմավորում, ջերմաչափում, ձեռքերի ախտահանում (08:45-09:00)
  • Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք (09:00-09:15)
  • Մաթեմատիկա (գումարում, հանում եռանիշ, քառանիշ թվերով, բազմապատկման, բաժանման աղյուսակներ, խնդիրների կազմում, լուծում) (09:20-10:05)
  • Անգլերեն (10:10-10:55)
  • Ընդմիջում (10:55-11:10)
  • Հայոց լեզու (լեզվագործունեություն) (11:10-11:55)
  • Շախմատ, տրամաբանական խաղեր(12:00-12:45)
  • Հեծանվավարություն, մարզական խաղեր (12:50-13:35)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s